Tylko w ciągu ostatnich pięciu tygodni, Bitcoin Gemini zyskał 60%, zwiększając się do 16 600 dolarów od czasu napisania tego artykułu.
Analitycy są przekonani, że dalsze zyski są na horyzoncie.
Mike McGlone, analityk w Bloombergu, mówi, że Bitcoin przechodząc swój poprzedni wszechczasowy haj na 20.000 dolarów spowoduje duży ruch wyższy.
BITCOIN MOŻE TRAFIĆ DO 50,000 DOLARÓW, JEŻELI ZAPEWNI WSZECHOGARNIAJŠCY HAJ.
Bitcoin wzrósł w ostatnich tygodniach. Tylko w ciągu ostatnich pięciu tygodni, wiodąca kryptokur waluta zyskała 60%, wzrastając do 16.600 dolarów od czasu napisania tego artykułu. Wcześniej dzisiaj moneta handlowała wyżej, bliżej 17.000 dolarów.

Analitycy są przekonani, że dalsze zyski są na horyzoncie.

Przeładunki i darmowe obroty dostępne codziennie, dla każdego gracza, w mBitcasino Crypto Autumn Bonanza! Zagraj teraz!
Według Mike’a McGlone’a, starszego analityka surowców lub stratega w Bloomberg Intelligence, Bitcoin wyprzedzając swój poprzedni wszechczasowy haj w wysokości 20.000$, spowoduje duży ruch wyżej.

Odnosząc się do poniższego wykresu, doszedł on do wniosku, że podanie 20.000 dolarów za monetę w kryptońskiej walucie może spowodować wzrost do 1 biliona dolarów dla wszystkich Bitcoinów. Odpowiada to około 50 000 dolarów za jeden żeton, czyli cenie o 200% wyższej niż obecny punkt cenowy 16 600 dolarów.
Komentując to, co pokazuje wykres dla Bitcoin’a, McGlone napisał:

„20.000 dolarów #Bitcoin jest główną przeszkodą w kierunku 1 biliona dolarów Market Cap – cyfrowa wersja #złota, ale z bardziej ograniczoną podażą i historią dodawania zer, wydaje się być na wczesnym etapie odkrywania cen i może po prostu kontynuować swój wzrost w 2021 roku. Adopcja głównego nurtu wzrasta…“

Wykres działań cenowych BTC od początku handlu z analizą analityka surowców Bloomberga Mike’a McGlone’a (MikeMcGlone11 na Twitterze).

OCZEKUJĄ, ŻE TEN CYKL WYKROCZY POZA 50.000 DOLARÓW.

Analitycy uważają, że Bitcoin wykracza poza 50.000 dolarów w tym cyklu rynkowym, mimo jak imponujący byłby rajd do 50.000 dolarów. The Winklevoss Twins, współzałożyciele Gemini i wieloletni posiadacze BTC, stwierdzili niedawno, że krypto waluta może w tym cyklu rynkowym przekazać 500.000 dolarów za monetę:

„Nadchodzi inflacja. Pieniądze przechowywane w banku zostaną wyczerpane. Pieniądze zainwestowane w aktywa, takie jak nieruchomości czy rynek akcji, będą nadążać za tempem. Pieniądze przechowywane w złocie lub BTC będą wyprzedzać plagę. Pieniądze przechowywane w Bitcoinie będą wyprzedzały złoto najszybciej… Wierzymy jednak, że BTC będzie nadal kanibalizować złoto i że ta historia rozgryzie się dramatycznie w ciągu następnej dekady. Tempo wdrażania technologii rośnie wykładniczo. Oprogramowanie zjada świat, a złoto jest w menu.“

Inne byki to Raoul Pal, dyrektor generalny Real Vision i były dyrektor funduszu hedgingowego. Ostatnio Pal stwierdził, że tylko w tym cyklu rynkowym krypto waluta może trafić do 1.000.000 dolarów ze względu na napływy z instytucji.

Nawet analitycy Citibank są hiper-bullish na Bitcoin. Analityk w banku stwierdził niedawno, że krypto waluta może w tym cyklu rynkowym przekroczyć 300 000 USD.

Von admin